We know that finding the game is of utmost importance and we’re here to help you find it quickly. Your full schedule for the week is below*.  Additional matches may also be available on ESPN3. Click here for details on how to find content on ESPN3.





Event
Time (ET)
Channel(s)
Monday, 18 March
Superliga Argentina: Banfield vs. Godoy Cruz
6:00pmTyC Sports
Superliga Argentina: Huracán vs. Estudiantes
8:10pmTyC Sports
Tuesday, 19 March
Copa Argentina: Aldosivi vs. Gimnasia Mendoza
5:10pmTyC Sports
Copa Sudamericana: Unión Española vs. Mushuc Runa
6:15pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Argentina Primera B Nacional: Estudiantes Caseros vs. Deportivo Riestra
8:05pmTyC Sports
Copa Sudamericana: Deportivo Municipal vs. Colón
8:30pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Wednesday, 20 March
Friendly: Wales vs. Trinidad and Tobago
3:45pmESPN3
Friendly: Germany vs. Serbia
3:45pmESPN3
Copa Argentina: San Martín San Juan vs. Villa Dálmine
5:10pmTyC Sports
Copa Argentina: Atlético Tucumán vs. Platense
7:10pmTyC Sports
Copa Sudamericana: Unión Santa Fe vs. Independiente del Valle
8:30pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
USL Championship: New Mexico United vs. Tulsa Roughnecks
9:00pmESPN3
Thursday, 21 March
UEFA Euro Qualifying: Kazakhstan vs. Scotland
11:00amESPN3
UEFA Euro Qualifying: Cyprus vs. San Marino
1:00pmESPN3
Friendly: Kosovo vs. Denmark
2:00pmESPN3
UEFA Euro Qualifying: Northern Ireland vs. Estonia
3:45pmESPN3
UEFA Euro Qualifying: Netherlands vs. Belarus
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Slovakia vs. Hungary
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Croatia vs. Azerbaijan
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Israel vs. Slovenia
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: FYR Macedonia vs. Latvia
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Austria vs. Poland
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Belgium vs. Russia
3:45pm
ESPN2
Copa Sudamericana: Antofagasta vs. Fluminense
6:15pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Copa Argentina: Lanús vs. Huracán Las Heras
7:10pmTyC Sports
Friendly: USA vs. Ecuador
8:00pmESPN2
Copa Sudamericana: Rionegro Aguilas vs. Oriente Petrolero
8:30pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Friday, 22 March
UEFA Euro Qualifying: Bulgaria vs. Montenegro
1:00pmESPN3
Africa Cup of Nations Qualifying: Sudan vs. Equatorial Guinea
1:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: England vs. Czech Republic
3:45pmESPNEWS
UEFA Euro Qualifying: Luxembourg vs. Lithuania
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Andorra vs. Iceland
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Albania vs. Turkey
3:45pm
ESPN3
Friendly: Argentina vs. Venezuela
4:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Friendly: Peru vs. Paraguay
8:00pmPay-Per-View
Saturday, 23 March
Africa Cup of Nations Qualifying: Burundi vs. Gabon
9:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: Georgia vs. Switzerland
10:00amESPN3
Africa Cup of Nations Qualifying: Cameroon vs. Comoros
11:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: Gibraltar vs. Ireland Republic
1:00pmESPN3
UEFA Euro Qualifying: Sweden vs. Romania
1:00pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Malta vs. Faroe Islands
1:00pm
ESPN3
Africa Cup of Nations Qualifying: Côte d'Ivoire vs. Rwanda
1:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: Spain vs. Norway
3:45pmESPNEWS
UEFA Euro Qualifying: Liechtenstein vs. Greece
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Bosnia and Herzegovina vs. Armenia
3:45pm
ESPN3
Ascenso MX: Dorados vs. Juárez
11:00pmESPN3
Sunday, 24 March
Africa Cup of Nations Qualifying: Zimbabwe vs. Congo
9:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: Wales vs. Slovakia
10:00amESPN3
UEFA Euro Qualifying: Kazakhstan vs. Russia
10:00amESPN3
Africa Cup of Nations Qualifying: Benin vs. Togo
11:00ambeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
Africa Cup of Nations Qualifying: Libya vs. South Africa
1:00pmbeIN SPORTS
beIN SPORTS en Español
UEFA Euro Qualifying: Hungary vs. Croatia
1:00pm
ESPNEWS
UEFA Euro Qualifying: Israel vs. Austria
1:00pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: San Marino vs. Scotland
1:00pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Northern Ireland vs. Belarus
3:45pmESPN3
UEFA Euro Qualifying: Slovenia vs. FYR Macedonia
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Poland vs. Latvia
3:45pm
ESPN3
UEFA Euro Qualifying: Cyprus vs. Belgium
3:45pm
ESPN3


*Game dates, times, and networks subject to change. Device and blackout restrictions may apply.