We know that finding the game is of utmost importance and we’re here to help you find it quickly. Your full schedule for the week is below*.  Additional matches may also be available on ESPN3. Click here for details on how to find content on ESPN3.





Event
Time (ET)
Channel(s)
Monday, 11 November
Argentina Primera B Nacional
Chacarita Juniors vs. Tigre4:10pmTyC Sports
Argentina Primera B Metropolitana
Los Andes vs. Flandria7:10pmTyC Sports
Brazil - Brasileirão
Botafogo vs. Avaí6:00pmPFC
FIFA U17 World Cup
Spain vs. France2:30pmFS2
Italy vs. Brazil6:00pm
Africa CAF U23 Championship
Mali vs. Cameroon10:00ambeIN SPORTS
Ghana vs. Egypt1:00pm
Tuesday, 12 November
Brazil - Serie B
Vitória vs. CRB5:15pmPFC
Operário PR vs. Bragantino7:30pm
Africa CAF U23 Championship
Côte d'Ivoire vs. South Africa10:00ambeIN SPORTS
Zambia vs. Nigeria1:00pm
Wednesday, 13 November
Brasileirão
Flamengo vs. Vasco da Gama
7:30pmPFC
Brazil - Serie B
Vila Nova vs. Guarani5:15pmPFC
Colombia Liga Aguila
Deportes Tolima vs. Atlético Nacional7:00pmNuestra Tele
Deportivo Cali vs. Santa Fe8:30pm
AFCON Qualifying
Cameroon vs. Cape Verde Islands11:00ambeIN SPORTS
Thursday, 14 November
UEFA Euro Qualifying
Turkey vs. Iceland12:00pmESPN2
Serbia vs. Luxembourg2:45pmESPN3
Albania vs. Andorra
UEFA U17 World Cup
Mexico vs. Netherlands
Semi-Final 1
2:30pmFS2
Semi-Final 2 (Teams TBD)6:00pm
Copa Argentina
Central Córdoba SdE vs. Lanús3:00pmTyC Sports
River Plate vs. Estudiantes Caseros7:10pm
Colombia Liga Aguila
Cúcuta Deportivo vs. Junio7:00pmNuestra Tele
América de Cali vs. Alianza Petrolera8:30pm
Friendly
Ukraine vs. Estonia12:00pmESPN3
Bulgaria vs. Paraguay
Peru vs. Colombia8:30pmPPV
AFCON Qualifying
Ghana vs. South Africa2:00pmbeIN SPORTS
Friday, 15 November
UEFA Euro Qualifying
Armenia vs. Greece12:00pm
ESPN3
Finland vs. Liechtenstein
Norway vs. Faroe Islands
Denmark vs. Gibraltar2:45pm
Romania vs. Sweden
Switzerland vs. Georgia
CONCACAF Nations League
USA vs. Canada7:00pmESPN2
Liga MX
Veracruz vs. América10:00pmESPN Deportes
Tijuana vs. Monterrey10:06pmFS2
Brazil - Serie B
Bragantino vs. Criciúma5:15pmPFC
Atlético GO vs. Paraná7:30pm
Friendly
Brazil vs. Argentina12:00pmbeIN SPORTS
AFCON Qualifying
Morocco vs. Mauritania2:00pmbeIN SPORTS
Saturday, 16 November
UEFA Euro Qualifying
Cyprus vs. Scotland9:00am
ESPN3
Azerbaijan vs. Wales12:00pm
Slovenia vs. Latvia
San Marino vs. Kazakhstan
Russia vs. Belgium
Northern Ireland vs. Netherlands2:45pm
Croatia vs. Slovakia
Israel vs. Poland
Austria vs. North Macedonia
Brazil Serie B
Coritiba vs. Oeste2:30pmPFC
AFCON Qualifying
Côte d'Ivoire vs. Niger2:00pmbeIN SPORTS
Sunday, 17 November
UEFA Euro Qualifying
Serbia vs. Ukraine9:00amESPN3
Bulgaria vs. Czech Republic12:00pm
Moldova vs. Iceland2:45pm
Andorra vs. Turkey
FIFA U17 World Cup
Final (Teams TBD)5:00pmFS2
AFCON Qualifying
Lesotho vs. Nigeria11:00ambeIN SPORTS
Spain - Segunda Division
Real Oviedo vs. Sporting Gijón10:00ambeIN SPORTS en Español
Lugo vs. Racing Santander12:30pm



*Game dates, times, and networks subject to change. Device and blackout restrictions may apply.

$- Match postponed. No makeup date has been announced.